D.U.K.

Kas yra LNK GO?

LNK GO – tai internetinė televizija, kurioje galite stebėti LNK, BTV, TV1 ir INFO TV kanaluose transliuojamas laidas, tiesiogines transliacijas. LNK GO taip pat rasite specialiai interneto televizijai kurtas laidas. 

Ar galiu LNK GO stebėti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje?

Ne visas laidas galima stebėti iš kitų valstybių. Kai kurios laidos ir serialai turi geografinus apribojimus ir jas gali stebėti tik vartotojai iš Lietuvos teritorijos.

Ką reiškia „Greitai baigsis“?

„Greitai baigsis“ ir video viršuje esanti informacija (Liko ...) informuoja, kiek dienų, valandų ar minučių šis video dar bus pasiekiamas LNK GO internetinėje televizijoje. Pasibaigus video galiojimo laikui – jo stebėti internete nebus galima.

Kokias programas keliate į LNK GO?

Į LNK GO keliame beveik visas Lietuvoje pagamintas laidas ir serialus, tačiau kai kurios iš jų turi ribotą galiojimą (žr. “Ką reiškia “Greitai baigsis”?”). Taip pat keliame ir kai kurias užsienyje pagamintas laidas ir serialus. Ar programa atsiras LNK GO priklauso nuo turimų teisių. Deja, ne visi gamintojai suteikia teisę transliuoti produkciją internete.  

Kaip man susirasti norimą laidą?

Susirasti pageidaujamą laidą LNK GO internetinėje televizijoje galite keliais būdais. Galite naudotis intuityvia paieška puslapio viršuje. Paieškos langelyje suveskite norimos programos pavadinimą, jo dalį ar kitą norimą raktinį žodį. Paieškos sistema iš karto pasiūlys galimus rezultatus pagal jūsų įvestus simbolius.

Taip pat galite ieškoti išplėstinėje paieškoje „Visi video“. Šioje paieškos sistemoje galite ieškoti pagal norimos laidos pavadinimą, kanalą, eterio datą ar laidos tematiką. Galite ieškoti pagal visus kriterijus arba kiekvieną atskirai.

Kaip man pasidalinti žiūrima programa su draugais?

Kai žiūrite programą, galite spausti mygtuką „Dalintis“, esantį prie kiekvieno video aprašymo apačioje. Paspaudus šį mygtuką turite pasirinkti, kokiu būdu norite dalintis – Facebook ar Google. Taip pat galite nusikopijuoti kodą, kurio pagalba norimą video galite įterpti į savo svetainę ar tinklaraštį.

Kodėl prieš kai kurias programas atsiranda perspėjimas, jog programa skirta 18 metų sulaukusiems asmenims?

To reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai. Dėl tam tikro turinio, kuris yra skirtas asmenims, sulaukusiems 18 metų, Jūs turite patvirtinti savo amžių.

Ar LNK GO transliuoja tiesiogiai?

Tiesiogiai transliuojame kai kurias laidas ir specialius renginius. Apie vykstančias arba atimiausias tiesiogines transliacijas informuoja speciali eilutė ekrano viršuje. Jeigu norite stebėti tiesioginę transliaciją, tereikia paspausti ant norimos transliacijos ir naujai atsidariusiame lange galėsite stebėti pasirinktą tiesioginę transliaciją.

Reikia pagalbos?

Susisiekite